Vi skräddarsyr resor efter era egna önskemål! Kontakta oss gärna.
Kariwak VillageTILL FÖRFRÅGAN
Paketresa 15 nätter | Omdöme: 4 av 5 | Kod: CATK2
Tobago är en paradisö i södra Västindien. Här råder lugnet bland vita stränder, vajande palmer, gungande reggae och en fantastisk natur. I detta förslag bor ni i en bungalow på Kariwak Village som är ett av de mysigaste hotellen på Tobago.
FÄRDPLAN
Resan sker med flyg till Tobago via London. Ni flyger till London Heathrow kvällen innan och byter flygplats till London Gatwick varifrån flyget till Tobago går nästa dag. Övernattning sker på ett hotell nära flygplatsen.
Kariwak Village ligger på södra Tobago i Crown Point, ett stenkast från Karibiska havet och med gångavstånd till flera av Tobagos härliga stränder. Hotellet är inrymt i en lummig, grön trädgård och har en väldigt mysig atmosfär.
Läs mer om hotellet: Kariwak Village
Obs! Flyg utan övernattning finns, kontakta oss för pris.
DETTA INGÅR I RESAN
- Flyg från Stockholm/Göteborg till Tobago tur och retur
- 1 natt på hotell vid London Gatwicks flygplats i dubbelrum
- Transfer från flygplatsen till hotellet tur och retur, Tobago
- 14 nätter på Kariwak Village i bungalow
Klicka på länk nedan för att göra förfrågan om resa.
| | Gäller datum | Pris/person | Övrig information |
|
FÖRFRÅGAN
|
01 maj 12 -
28 jun 12
|
17 100 kr
|
|
|
FÖRFRÅGAN
|
29 jun 12 -
15 aug 12
|
20 450 kr
|
|
|
FÖRFRÅGAN
|
16 aug 12 -
14 dec 12
|
17 100 kr
|
|
|
FÖRFRÅGAN
|
15 dec 12 -
31 mar 13
|
18 950 kr
|
|
|
FÖRFRÅGAN |
Annat datum, vänligen gör en förfrågan för prisoffert. |
Priset är baserat på att två personer reser tillsammans och delar boende samt flygbiljetter bokade i den billigaste bokningsklassen inklusive flygskatt. Kontakta oss för prisinformation vid fler eller färre antal resenärer samt vid avresa från annan ort eller annan tidsperiod än angivet. Vi reserverar oss för prisförändringar utanför vår kontroll.
Transferkostnad mellan flygplatserna i London tillkommer.
|