START  |   OM OSS  |  KONTAKT
Vi skräddarsyr resor efter era egna önskemål! Kontakta oss gärna.

Bay Gardens Inn

TILL FÖRFRÅGAN
Paketresa 15 nätter | Omdöme: 3 av 5 | Kod: SLUBAY
St Lucia är en av Västindiens vackraste öar, naturen är dramatisk och frodig och i regnskogen kan man både vandra och fågelskåda. Ön är perfekt för den som vill sola, bada och dyka. Med boende på trevliga Bay Gardens Inn i Rodney Bay har ni nära till allt som orten har att erbjuda, och stranden är belägen på promenadavstånd från hotellet.

FÄRDPLAN

Resan sker med flyg till St Lucia via London. Ni flyger till London Heathrow kvällen innan och byter flygplats till London Gatwick varifrån flyget till St Lucia går nästa dag. Övernattning sker på ett hotell nära flygplatsen.

På St Lucia bor ni på trevliga Bay Gardens Inn som är beläget på västkusten (mot Karibiska havet) i populära Rodney Bay med närhet till restauranger, butiker och nattliv.

Läs mer om hotellet:
Bay Gardens Inn

Obs! Flyg utan övernattning finns, kontakta oss för pris.

DETTA INGÅR I RESAN

- Flyg från Stockholm/Göteborg till St Lucia tur och retur
- 1 natt på hotell vid London Gatwicks flygplats i dubbelrum
- 14 nätter på Bay Gardens Inn i standardrum

FÖRFRÅGAN OM RESA

Klicka på länk nedan för att göra förfrågan om resa.

 Gäller datumPris/personÖvrig information
FÖRFRÅGAN 16 apr 12 - 28 jun 12 15 895 kr
FÖRFRÅGAN 29 jun 12 - 14 aug 12 19 250 kr
FÖRFRÅGAN 15 aug 12 - 19 dec 12 15 895 kr
FÖRFRÅGAN 03 jan 13 - 31 mar 13 16 450 kr
 FÖRFRÅGAN Annat datum, vänligen gör en förfrågan för prisoffert.

Priset är baserat på att två personer reser tillsammans och delar boende samt flygbiljetter bokade i den billigaste bokningsklassen inklusive flygskatt. Kontakta oss för prisinformation vid fler eller färre antal resenärer samt vid avresa från annan ort eller annan tidsperiod än angivet. Vi reserverar oss för prisförändringar utanför vår kontroll.

Transferkostnad mellan flygplatserna i London tillkommer.